درباره ما

درباره شرکت

Vcell Power Group یک شرکت فناوری پیشرفته است که در سال 2001 تأسیس شد.

متخصص در تحقیق، طراحی، ساخت و فروش باتری های قابل شارژ از جمله باتری نیکل، باتری لیتیوم یون، باتری لیتیوم پلیمری و باتری LiFePo4. شرکت ما دارای گواهینامه ISO9001 است، به عنوان یک سازنده باتری نوآور پیشرفته، هدف ما ارائه بالاترین کیفیت باتری به مشتریان است. در سال 2001، Vcell Power برای تولید باتری های نیکل کادمیوم و نیکل-فلز هیدرید راه اندازی شد. از سال 2003، با توسعه بازار لوازم الکترونیکی مصرفی، چگالی توان بالاتر، باتری کوچک و سبک ترند شد. بنابراین، ما شروع به توسعه باتری لیتیومی کردیم. در جولای 2004 اولین سلول استوانه ای ما

Li lon 18650 با یک سری سلول استوانه ای مانند 14500، 18500، 26650 عرضه شد…..بعد از آن، باتری لیتیوم پلیمری منشوری ما روانه بازار شد. تا به حال هزاران مدل باتری لیتیوم پلیمری داریم. در سال 2007، ما باتری لیتیوم آهن فسفات را تولید کردیم که به طور گسترده برای سیستم خورشیدی خانگی، چراغ خیابان خورشیدی، وسایل نقلیه الکتریکی و غیره استفاده می شود… Vcell Power همیشه فناوری پیشرفته را با سیستم کنترل کیفیت دقیق ترکیب می کند تا به بالاترین کیفیت برسد. . ما با آزمایشگاه های تست شخص ثالث مورد تایید CNAS کار می کنیم. با توجه به سرمایه گذاری سنگین شرکت ما بر روی فناوری مدرن، باتری ما اعتماد مشتریان را در سراسر جهان جلب کرده است. تاکنون باتری های ما به بیش از 80 کشور از جمله اروپا و آمریکا، آفریقای جنوبی، استرالیا صادر شده است.

با بیش از 20 سال توسعه، Vcell Power در حال حاضر با بیش از 1000 کارگر ماهر، با کارخانه های واقع در گوانگدونگ، هنان، جیانگشی، شاندونگ، یکی از تولیدکنندگان باتری پیشرو در چین بوده است. تمام باتری های ما تحت استاندارد IEC، UN38.3، UL، CE، ROHS تولید می شوند. در سال 2014، به منظور جذب کارکنان با استعداد و گسترش بیشتر بازار بین المللی، ما بخش مرکزی و دفتر فروش خود را به شهر فناوری پیشرفته شنژن منتقل کردیم.

قدرت Vcell. قدرت جهان!

کارخانه ما

ما یک شرکت دارای گواهی ISO9001 هستیم

فرهنگ شرکت

ماموریت افراد Vcell:

زندگی کم کربن را با فناوری‌های پیشرفته انرژی جدید ایجاد کنید تا به نفع همه باشد!

ارزش های اصلی افراد Vcell:

کیفیت: روی کیفیت بالا تمرکز کنید و مسئول باتری تحویل مشتری باشید!

کارمندان: مردم محور، ما معتقدیم که هر VCELL بزرگترین ثروت ماست!

مشتری: ما معتقدیم که موفقیت مشتریان ما نیز موفقیت ماست، خدمت از صمیم قلب به مشتریان و دستیابی به همکاری برد-برد!

نگرش: مسئول در قبال مشتری، مسئول خودمان؛ مسئول شرکت، مسئول جامعه!

مسئولیت اجتماعی: به مسیر حفاظت از محیط زیست پایبند باشید و آسمان آبی را برای نسل های آینده بگذارید!

هدف نهایی افراد Vcell: تبدیل شدن به یک تامین کننده باتری لیتیومی در سطح جهانی به نفع بشریت!